Kalendarium informacji

Aktualności

Lubuskie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Brukseli!

 • BRWL /
 • 12-01-2018
 • drukuj
 • poleć
 • PDF
Ilustracja do informacji: Lubuskie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Brukseli! Województwo Lubuskie co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która dzięki hojności milionów Polaków zbiera środki na najwyższej klasy sprzęt medyczny, ratujący życie i umożliwiający leczenie najmłodszych - również w lubuskich szpitalach. Po raz kolejny Biuro Regionalne Województwa Lubuskiego w Brukseli wspiera brukselski sztab WOŚP i zaprasza do licytowania przekazanych lubuskich fantów!
Już w najbliższą niedzielę rozpocznie się 26. Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas którego zbierane będą środki w celu wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Dlatego zapraszamy serdecznie do udziału w licytacjach brukselskiego sztabu WOŚP, tych odbywających się w Brukseli, ale także tych internetowych, podczas których można będzie wylicytować lubuskie fanty!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  w Brukseli zacznie grać już dziś (piątek 12 stycznia) podczas  tzw. „Piątkowej Licytacji” organizowanej przez polskich pracowników Instytucji UE w hotelu Aloft (Place Jean Rey, start o godzinie 18:30). Wszystkich koneserów i smakoszy zapraszamy do licytacji lubuskiego wina z winnicy Equus, które zdobyło brązowy medalu w IV Konkursie Polskich Win w Jaśle 2017 r.

W sobotę 13 stycznia, w czasie wydarzenia brukselskiego WOŚP dedykowanego najmłodszym, które odbędzie się w Szkole Polskiej na Schaerbeek (Av. Felix Marchal 38, Schaerbeek, start imprezy o godz. 12:00) zapraszamy do udziału w "Orkiestrowej" tomboli, w której można będzie również wygrać kilka lubuskich gadżetów!

Wszystkich chętnych do wspierania WOŚP, którzy nie mają możliwości uczestniczyć w licytacjach odbywających się w Brukseli a w szczególności fanów lubuskiego żuzla zapraszamy do udziału w licytacjach elektronicznych. Na Allegro można licytować koszulkę Falubaz Polska podpisaną przez zawodników Falubazu zobacz oraz zdjęcie z podpisem legendy zużla Andrzeja Huszczy zobacz. W aukcji internetowej można też wylicytować nielada gratkę - nagrodę przekazaną przez Lubuszankę i Ambasadorkę Województwa Lubuskiego Joannę Brodzik - aktorkę oraz założycielkę i prezeskę Fundacji "Opiekun Serca" (statuetka anioła - Przyjaciel Stowarzyszenia "Warto jest pomagać" 2011 dla Joanny Brodzik wraz z dedykacją): zobacz

Więcej informacji o brukselskim 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wraz z programem wydarzeń oraz spisem licytacji internetowych na stronie sztabu WOŚP w Brukseli
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

 • Baner: baner-logotyp-01
 • Baner: baner-logotyp-02
 • Baner: baner-logotyp-05
 • Baner: baner-logotyp-06
 • Baner: baner-logotyp-08
 • Baner: YBBregions
Logo: Biuro Regionalne Województwa Lubuskiego w Brukseli
DiscoverEU: 12 tys.... Trzeci dzień wizyty... Jaka przyszłość... Komisja przedstawiła...

DiscoverEU: 12 tys. dodatkowych bezpłatnych...

Trzeci dzień wizyty lubuskiej delegacji na EWRC...

Jaka przyszłość INTERREG na polsko-niemieckiej...

Komisja przedstawiła propozycję budżetu UE na...